X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چهارمین نوزاد ایرانی با روش سزارین بدون بیهوشی و هیپنوتیزم امروز - چهارشنبه- در بیمارستان آسیا تهران بدنیا آمد.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا،‌ این نوزاد دختر بدون هیچ مشکل جسمانی ،سالم و کاملا سرحال با کمک حسین الماسیان " استاد هیپنوتیزم و مبدع این روش زایمان در جهان" و نیز تیم پرشکی مجرب و متخصص زایمان پا به این دنیا گذاشت.
بر پایه این گزارش، چندمین بار است که این عمل نادر در ایران با موفقیت بدست توانای پزشکان و نخبگان ایرانی انجام می شود.
دکتر "رحمت الله رفیع" پزشک جراح زنان که این عمل نادر بدست توانای وی انجام شد،‌پس از بدنیا آمدن بچه با شادمانی درخصوص احساسش به خبرنگار ایرنا گفت: احساس خوبی دارم و بار دیگر احساس آفرینش می کنم .
وی اظهارداشت: پس از 50 سال کار جراحی و بدنیا آوردن بچه این عمل جراحی آخر از اهمیت بالایی برایم برخوردار است چرا که این اقدام بدون بیهوشی و با روشی خاص هیپنوتیزم انجام شده است.
این دکتر جراح زنان افزود: با اقدامات روانی که توسط استاد الماسیان برروی مادر انجام شده بود اطمینان داشتیم، این جراحی با موفقیت انجام می شود اما با این حال در شرایط آماده باش کامل پرشکی بودیم.
وی درخصوص این عمل سزارین بدون بیهوشی توضیح داد: این عمل بدون تزریق هیچ داروی بیهوشی و شیمیایی به مادر انجام شد و تنها به مادر آب قند داده شد.
دکتر رفیع گفت: مادر در هوشیاری کامل و تحت کنترل هیپنوتیزم گر بود و درد خاصی در حین زایمان در مادر احساس نشد.
این پرشک جراح ادامه داد: جا به جایی برخی از اعضای داخل شکمی به خودی خود دردآور هستند که این دردها نیز در حین زایمان با روش هیپنوتیزم کنترل شدند.
وی اعلام کرد: اینک حال عمومی مادر و نوزاد هردو خوب است و مشکل خاصی وجود ندارد.
وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ایرنا که مادر از چه زمانی برای این عمل خاص آماده شد؟ گفت: از یکماه و نیم پیش آزمایش های مختلفی روانی و جسمانی از این مادر گرفته شد همچنین آزمایش کنترل دردهای عمیق به روش هیپنوتیزم در دفتر استاد الماسیان با موفقیت انجام شد و تشخیص داده شد می توان با این روش می توان زایمان را انجام داد.